אלכס ביטון גאה להציג:

סמינר ״תמונת ההצלחה״

17/1/2024 | רוטשילד 1 מרכז קיסריה |

21:00- 16:00

5 שעות של סמינר קיצוני לצלמים בעלי עסק עצמאי!

זה הזמן לשריין כרטיסים לאירוע

כרטיס יחיד

249
עבור כרטיס אחד
  •  

כרטיס זוגי

399
עבור 2 כרטיסים
  •  
מומלץ

הסמינר היחיד בישראל שילמד אותך
אחת ולתמיד איך אפשר להפוך את עסק הצילום שלך
לעסק יציב ורווחי!

הגיע הזמן להיפטר מכל מחשבה שלילית שאי פעם חשבת על שיווק

והגיע הזמן ללמוד איך להתמודד עם כל התנגדות שעולה בשיחות מכירה!

אתם הולכים לעבור חוויה שתשנה
את כל מה שאי פעם חשבתם
על עסק הצילום שלכם!

מטרת הסמינר היא להעניק לצלמים בעלי עסק עצמאי את הכלים כדי לנהל עסק צילום מצליח ורווחי!

זה בכלל לא משנה באיזה נישה אתם עוסקים בצילום, כי כדי להצליח בעסק יש כמה דברים קריטיים שעליכם לשלוט בהם כדי להגיע לרמת ההצלחה שאתם חולמים עליה.

לא המצאתי את הגלגל, באמת שלא.

לרוב הצלמים העצמאיים יש חסמים של אומן. 

הם יודעים ליצור את האומנות שלהם אבל עם אפס ידע בניהול העסק שלהם.

אין להם תחזית פיננסית, כלומר לא יודעים מה הולך להיות מבחינת הכנסות בחודש הבא, ולפעמים לא יודעים לגבי שבוע הבא!

 אין תכנית עבודה כתובה ומסודרת, 

אין להם מושג איך לשווק וחלקם אפילו שואלים את עצמם למה בכלל צריך לשווק?!

שאני לא אתחיל בכלל לדבר על תמחור… 

ומכירות, אוי המכירות…

איך סוגרים לקוח פוטנציאלי שפנה אלינו?

מה עונים לו כשהוא אומר ״יקר לי״.

זהו מוותרים?

 במהלך הקריירה שלי הבנתי מה צלמים צריכים לעשות כדי להפוך לצלמי פרימיום. הבנתי מה אני צריכה לעשות כדי להיות אחת כזאת שהיומן שלה יהיה מלא מספיק חודשים קדימה כדי להעניק לי ולמשפחתי וודאות ויציבות כלכלית, אחת כזאת מוכרת, אפילו בואו נקרא לזה ״מותג״, שגובה מחירי פרימיום כי מגיע לה. 

את הדרך שלי העברתי כבר לעשרות צלמים וצלמות בישראל שהגיעו אליי ממצב של עסק שבקושי מכניס 4-5 אלף ש״ח בחודש לעסק פרימיום בכל מובן המילה!

מהסמינר הזה תצאו עם כלים כדי להתחיל לייצר את תמונת ההצלחה שלכם!

כתיבת תכנית עסקית

תכנית עסקית היא המצפן שלנו בעסק. בתכנית הזאת אנחנו מציבים יעדים פיננסיים ותכנית פעולות עתידית. כבר בתחילת הסמינר נתחיל יחד לכתוב את התכנית שלכם!
התכנית העסקית מכילה בתוכה את כל מה שהולך לקרות בעסק כולל תמחור ובניית חבילות צילום מבוססות על תיאורית קבלת ההחלטות מעולם הפסיכולוגיה.

שיווק

שיווק זה החלק המאתגר ביותר עבור צלמים! אני מאמינה שהסיבה לכך היא שאנחנו רגילים להיות מאחורי המצלמה ולא מלפניה. בסמינר אנחנו נבין מהו שיווק, כיצד בונים קהילה ומהם הדרכים הטובות ביותר לשווק את העסק שלך בלי להשתעבד!

מכירות

אחרי שלמדנו מה הדרך הנכונה ביותר לשווק ולמשוך אלינו פניות מלקוחות פוטנציאליים, זה השלב בו אנחנו צריכים להבין איך להפוך כמעט כל פניה להצעת מחיר ללקוח משלם! אנחנו נלמד איך להתמודד עם התנגדויות שעולות במהלך שיחת מכירה ומהי השיטה הטובה ביותר למכור בלי למכור!

מה הלו״ז?

16:00- התכנסות, קבלת פנים וארוחת בוקר (רישום, משתעשעים בעמדת צילום מפוארת ויוצרים מזכרת, מינגלינג עם קהילת צלמים איכותית ואוכל טוב ומשובח)

16:30- כניסה לאולם ותחילת הרצאה

17:30- 16:30
נתחיל לכתוב את
תכנית העבודה שלכם

זה הזמן לעשות קצת סדר בראש ולהבין לאן אנחנו שואפים להגיע. נתחיל להציב יעדים פיננסיים, נפרק את היעדים למשימות ברות ביצוע במטרה להגיע ליעדים שהצבנו לעצמנו

17:30
נלמד מודל לתמחור המבוסס על תאוריה פסיכולוגית
שתגדיל את כמות הסגירות שלכם ב40% לפחות!!!

נבנה חבילות צילום בהתאם למודל הפסיכולוגי המשפיע על קבלת החלטות של לקוחות ונבין מה הדרך הנכונה ביותר לתמחר את שירותי הצילום שלכם

18:00
נלמד כיצד בונים קהילה

        נלמד מה זאת קהילה, איך הופכים עוקבים לקהילה חזקה ואיך הופכים את הקהילה שלנו ללקוחות משלמים

18:30-19:30
נלמד כיצד לייצר תכנית שיווק

איך בונים תוכנית שיווק שעובדת? איך בונים קרקע יציבה למכירות קלות ופשוטות בעזרת תכנית שיווק מדויקת. נלמד על שיווק אורגני ברשתות החברתיות ונלמד כיצד להתגבר על חסמים שמפריעים לנו להצליח (כמו למשל הפחד לדבר למצלמה, מפחיד נכון?!)  


20:00-21:00
מכירות- שיטת
״למכור בלי למכור״

   מספיק לפחד ממכירות! מספיק לפחד מזה שיגידו לך ״יקר לי״ או ״ אני צריכה להתייעץ״! יש דרך מאוד פשוטה כדי למכור בלי למכור. החלק הכי פרקטי שיש בסמינר שיגרום לכם להתעמת עם כל מה שאי פעם פחדת ממנו בקשר למכירות ולהבין שהשד לא כזה נורא! 

נעים מאוד- אני אלכס

נשואה לאבירם ואמא ל2 אוצרות קטנים: נועם וליאן.

ב7 שנים האחרונות אני עוסקת בצילום ילדים ומשפחות וב3 שנים האחרונות מלווה צלמים וצלמות לשגשוג והישגי שיא בעסק הצילום שלהם.

לפני 10 שנים הכרתי בחור צעיר ומיוחד, שלא עזב את המצלמה שלו לרגע. אותו איש חשף בפני עולם שלם של אור, יצירה ותשוקה שלא הכרתי בחיי האקדמים (אל תתנו ל״ביטון״ להטעות אתכם, גדלתי בבית סובייטי למדי). אותו בחור צעיר הוא זה שהעניק לי מספר תארים בחיי: התואר הראשון אשתו, התואר השני אמא לילדיו והתואר השלישי צלמת. 

את המצלמה החזקתי לראשונה לאחר שנועם נולד, ויצאתי לחופשת לידה. זאת היתה תקופה לא קלה. מלאה בבכי ורחמים. הרופאים קראו לזה ״דיכאון אחרי לידה״.

 אבירם הודיע לי שאני הולכת לצאת מהמצב הזה ופשוט שם את המצלמה בידיי ואמר לי ״את הולכת לצלם את הילד ולהתאהב בו!

אז כן, התאהבתי בבן שלי כמו בפעם הראשונה בחיי ולצלם אותו היה הדבר שהחזיר לי את האוויר לריאות ואת האור לעיניים. אבל התאהבתי לא רק בבן שלי. התאהבתי גם בצילום.

עסק הצילום שלי צבר תאוצה ותוך חצי שנה הייתי צלמת ילדים מבוקשת עם לקוחות שהגיעו אליי מכל קצוות הארץ במחירי פרימיום.

ב3 שנים האחרונות אני מעבירה את שיטת ההצלחה שלי הלאה לצלמים עצמאיים במטרה לייצר עסקי צילום מצליחים ורווחיים בישראל ולעזור לצלמים להגשים את עצמם ולהתפרנס מצילום ברמה הגבוהה ביותר שיש!

 

זה הזמן לשריין כרטיסים לאירוע

כרטיס יחיד

249
עבור כרטיס אחד
  •  

כרטיס זוגי

399
עבור 2 כרטיסים
  •  
מומלץ

שאלות נפוצות

הסמינר מתאים לך רק אם יש לך תוכניות עתידיות לפתוח עסק בצילום. אם הצילום הוא רק תחביב הסמינר הוא לא בשבילך.

בהחלט כן! בסמינר אנחנו נלמד כיצד להביא את הלקוחות הראשונים שלך, כיצד לבנות קהילה של עוקבים ולהפוך אותם ללקוחות משלמים, כיצד להגיע לחשיפה גדולה ברשתות החברתיות וכיצד לסגור עסקאות עם אנשים שפונים אלייך ומתעניינים בשירותי הצילום שלך.

ברור. אם אינך מרגיש/ה סיפוק מכמות הלקוחות שיש לך, אם אינך יודע/ת מה הולך לקרות בעסק בחודש העוקב, אם הינך מרגיש/ה שאין לך מושג איך לתמחר, לשווק, לקיים שיחות מכירה, אם אין לך מספיק פניות בעסק אז כן הסמינר הזה חובה בשבילך!!

 

כמובן. התוכן הוא מאוד פשוט להבנה. העבודה האמיתית תהיה לאחר הסמינר כשתצטרכו ליישם את כל מה שלמדתם בעסק שלכם. צלמים שעברנו אצלנו את הסמינר הקודם הגיעו לתוצאות מטורפות לאחר שיישמו את כל מה שלמדנו באותו יום.

הסמינר לא יהיה מוקלט ולכן מי שלא יגיע לא יוכל להיות חלק מהיום הזה. עמכם הסליחה.

כן. במהלך הסמינר תקבלו הצעה להצטרף לתכנית הליווי המורחבת במחיר השקה מיוחד למשתתפי הסמינר בלבד. 

חד משמעית כן. כל הסמינר נבנה בצורה כזאת שתאפשר למשתתפים לקחת חלק פעיל ולהביא את ההתמודדויות האמיתיות לבמה. האמיצים ביותר גם יעלו לבמה לסימולציות מעשיות יחד איתי.