איך להרוויח 10,000 ש״ח בעסק הצילום שלך
תוך 90 יום?

רמז: זה לא מספיק רק להיות צלם/ת טוב/ה

הרצאת זום לצלמים בלבד ללא עלות!

מסבירה הכל בסרטון:

הדרכת LIVE לצלמים בלבד!

18/4/2024 בשעות 10:00-12:00 

 

בהרשמה למשדר הינך מאשר/ת קבלת מיילים ותוכן שיווקי מאלכס ביטון.

אנחנו גם שונאים ספאם ומבטיחים לשלוח רק תוכן שיכול לקדם אותך.

השיטות שתלמדו בהדרכה, שעזרו לי להפוך מצלמת טובה שמרוויחה כמה גרושים לצלמת טובה שמרוויחה מעל 20k ש״ח כל חודש רק מצילום לקוחות-

תכנית שיווק אסטרטגית מותאמת לצלמים-

אסטרטגיית השיווק שפיתחתי המותאמת לצלמים, שבעזרתה הפכתי להיות אחת מצלמות הילדים הכי עסוקות בארץ וייצרתי הכנסות של 20,000 ש״ח תוך חצי שנה

 (ניתן להכפיל את ההכנסות כל פעם מחדש ברגע שמבינים את העיקרון)

שיטת שלושת המעגלים להצלחה-

כל בעל עסק מצליח יודע שלא מספיק להיות איש מקצוע טוב כדי להצליח ולהרוויח עשרות אלפי שקלים כל חודש (סליחה אם אני מבאסת אותך עכשיו…) 

יש 3 מעגלי התפתחות שעלינו להיות מאסטרים בהם על מנת לבנות עסק שמכניס לנו עשרות אלפי שקלים כל חודש באופן יציב, ועל הדרך יש גם כמה בונוסים למי שהולך ליישם את השיטה: הצלחה בכל תחום בחיים שתרצו להצליח בו, גם אם הוא בכלל לא קשור לעסק. 

trust me, אם תיישמי את המודל הזה החיים שלך הולכים להשתנות!

שיטת ניהול הזמן האפקטיבי-

מה עושים כדי לא להשתעבד לשיווק? 

אתם תלמדו דרך יעילה ביותר לנהל את זמן העבודה שלכם המוקדש לשיווק על מנת שישאר לכם מקסימום זמן ליצור את האומנות שלכם ולא להשתעבד לרשתות החברתיות

איך למשוך אלייך את קהל היעד המדויק לך בפינצטה?

אוווווו זה אחד החלקים הכי אבל הכי מאתגרים שיש!

נניח ואת/ה כבר צלם/ת ותיק/ה- כמה פעמים תפסת את הראש אחרי שלקוח/ה מירר/ה לך את החיים ושאלת את עצמך- מאיפה מגיעים אליי כל האנשים האלה? איך אני מגיע/ה לקהל יעד שמדוייק לי? שיעריך את האומנות שלי באמת?

חדשות טובות- אני הולכת ללמד אותך בדיוק את זה בהדרכה הקרובה!

מי אני בכלל ולמה לך להקשיב לי?

נשואה לאבירם ואמא ל2 אוצרות קטנים: נועם וליאן.

ב7 שנים האחרונות אני עוסקת בצילום ילדים ומשפחות וב3 שנים האחרונות מלווה צלמים וצלמות לשגשוג והישגי שיא בעסק הצילום שלהם.

לפני 10 שנים הכרתי בחור צעיר ומיוחד, שלא עזב את המצלמה שלו לרגע. אותו איש חשף בפני עולם שלם של אור, יצירה ותשוקה שלא הכרתי בחיי האקדמים (אל תתנו ל״ביטון״ להטעות אתכם, גדלתי בבית סובייטי למדי). אותו בחור צעיר הוא זה שהעניק לי מספר תארים בחיי: התואר הראשון אשתו, התואר השני אמא לילדיו והתואר השלישי צלמת. 

את המצלמה החזקתי לראשונה לאחר שנועם נולד, ויצאתי לחופשת לידה. זאת היתה תקופה לא קלה. מלאה בבכי ורחמים. הרופאים קראו לזה ״דיכאון אחרי לידה״.

 אבירם הודיע לי שאני הולכת לצאת מהמצב הזה ופשוט שם את המצלמה בידיי ואמר לי ״את הולכת לצלם את הילד ולהתאהב בו!

אז כן, התאהבתי בבן שלי כמו בפעם הראשונה בחיי ולצלם אותו היה הדבר שהחזיר לי את האוויר לריאות ואת האור לעיניים. אבל התאהבתי לא רק בבן שלי. התאהבתי גם בצילום.

עסק הצילום שלי צבר תאוצה ותוך חצי שנה הייתי צלמת ילדים מבוקשת עם לקוחות שהגיעו אליי מכל קצוות הארץ במחירי פרימיום.

ב3 שנים האחרונות אני מעבירה את שיטת ההצלחה שלי הלאה לצלמים עצמאיים במטרה לייצר עסקי צילום מצליחים ורווחיים בישראל ולעזור לצלמים להגשים את עצמם ולהתפרנס מצילום ברמה הגבוהה ביותר שיש!

התחברות מהירה
באמצעות לינק חד פעמי

שלחו לי לאימייל

התחברות לאתר