zoom in

תכנית ליווי עסקי לצלמים

הקורס היחיד מסוגו בארץ שיהפוך את עסק הצילום שלך לעסק פרימיום!

אם את רק מתחילה את עסק הצילום שלך או שעסק הצילום שלך לא מספיק רווחי-

תמשיכי לקרוא כל מילה עד הסוף!

ClockCreated with Sketch.

מפגשי זום שבועיים

מפגשים שבועיים לצורך מעקב ומתן תמיכה אקסטרא בנוסף למפגשים הפרונטליים

ManCreated with Sketch.

מפגשים פרונטליים

4 מפגשים פרונטליים פרקטיים המועברים ע״י אלכס באופן אישי

Star1Created with Sketch.

תמיכה מלאה לאורך כל הקורס

תמיכה אישית של אלכס ביטון וצוות של צלמים מוכשרים שעברו את התהליך בעבר והגיעו להצלחות מרשימות

Young surprised woman with camera and cash

האם עסק הצילום שלך מכניס מספיק כסף כל חודש?

החלטת לפתוח עסק בצילום, מתוך תשוקה אמיתית ורצון לעסוק בזה לפרנסתך. לקחת קורסים בצילום, למדת עריכה, צילמת בחינם כדי לבנות תיק עבודות.

לפעמים אפילו מגיעות פניות מפה לאוזן, אולי אפילו ניסית להבין איך עובד השיווק האורגני והממומן ברשתות החברתיות וזרקת כמה מאות שקלים לפח כי זה לא באמת עבד. 

זה ברור לך שאי אפשר להתחמק מכל עניין השיווק כדי שהעסק יעבוד טוב, אבל אין לך באמת מושג מה בדיוק עלייך לעשות!

כלומר, הבנת כבר שציך לפרסם הרבה תמונות וסרטונים, לככב בסטורי ובסטטוס, ואפילו לדבר למצלמה (אמאל׳ה…), אבל אין לך באמת מושג מה לכתוב בפוסטים, על מה לדבר בסטורי ובסרטונים ואיך לחשוף את עצמך ואולי בכלל לא בא לך להיחשף למצלמה…

או שיכול להיות שמגיעות אלייך כבר פניות והקושי האמיתי הוא לסגור אותם ולהפוך אותם ללקוחות משלמים ולא להשאיר אותם רק בגדר מתעניינים. 

אז בטח את נמנעת משיווק כי את לא מאמינה שתצליחי בזה, אז למה לבזבז אנרגיות?! את בטח גם נמנעת מלדבר עם מתעניינים בטלפון כי את חוששת שתשמעי חסרת ביטחון ולא תדעי איך להתמודד עם ״יקר לי״, או עם ״רחוק לי״ או ״אני צריכה להתייעץ עם בעלי״… 

ואת בטח גם שולחת למתעניינים פשוט את חבילות הצילום שלך בהודעה והם פשוט נעלמים…

נשמע מוכר?

לדעת לצלם ולדעת לנהל עסק הם שני דברים שונים!!

מה יקרה לך במהלך תכנית הליווי

zoom in

עבודה מנטלית על שחרור החסמים שעוצרים אותך היום מלהצליח, בעיקר בכל מה שקשור לשיווק ומכירות ולכל אספקט בניהול העסק שלך

אני אלווה אותך בצורה פרקטית ביצירת תכנית השיווק שלך וביצירת תכנים . אני לא הולכת ללמד אותך רק מה צריך לעשות, אלא בעיקר איך להעביר את המסר שלך לקהל היעד המדויק לך בצורה אותנטית

אני אלמד אותך איך להרים את ערך המותג העסקי שלך במטרה להקטין את כמות ההתנגדויות שיעלו בשיחות המכירה

את תלמדי איך לקיים שיחות מכירה ולהתמודד בצרה קלילה ופשוטה עם כל התנגדות שעולה! כן כן, גם עם ״יקר לי״ וגם עם ״צריכה להתייעץ עם בעלי״.

את תלמדי איך להתנהל פיננסית נכון בעסק שלך ולהתמודד ללא מאבק בתקופות ״החלשות״ בעסק (חורף, חגים וכד׳) ועדיין להעביר לעצמך משכורת מסודרת כל חודש!

את תלמדי איך לנהל את עצמך נכון ויעיל יותר בעזרת תכנית עבודה מסודרת וברורה ותשאירי לעצמך מספיק זמן לעצמך ולמשפחה שלך תוך כדי חיים של חופש כלכלי.

Pretty young female photographer smiling positively
Digital Photography Hobby

מה שבעצם אני מציעה לך זה...

יציבות כלכלית

לייצר עסק מסודר שיכניס לך הכנסה יציבה לאורך כל השנה ותאפשר לך לחיות כמו שאת חולמת

זמן לעצמך ולמשפחה שלך

להיות אדון לזמן שלך! להיות הבוס שלך עצמך ולהשאיר מקום לתחביבים שלך ולמשפחה שלך

להיות אדם מצליח וחזק יותר

אחרי שתחווי הצלחות בעסק ותתגברי על החסמים שלך תרגישי שהשמיים הם הגבול. יהיה לך עסק מצליח ותהיי אדם מאושר יותר (בהבטחה!)

תוצאות בשטח הן דרך מעולה להכיר אותי ולשמוע מה לבוגרות הקורסים הקודמים יש להגיד:

קבלו אותן במחיאות כפיים...

תכנית הליווי מתאימה לך אם את/ה:

 • מרגישה שאת שונאת כל מה שקשור למילה שיווק
 • מרגישה שמתהפכת לך הבטן מהמחשבה של לדבר מול מצלמה
 • לא יודעת מה להגיד כשאת נתקלת בהתנגדות בשיחות מכירה
 • נמנעת משיחות מכירה בטלפון
 • לא מרוויחה כמו שהיית רוצה מעסק הצילום שלך, אם בכלל…
 • מרגישה מבולגנת בהתנהלות הפיננסית והעסקית שלך
 • יודעת שאת צלמת טובה אבל לא מצליחה להביא מספיק לקוחות לעסק שלך
 • מרגישה שאת גובה מעט מדי ביחס לרמת הצילום שלך אבל עדיין שומעת ״יקר לי״
 • מרגישה לבד בעסק שלך ואין לך עם מי להתייעץ ולשתף בכל מה שקשור לצילום וניהול העסק
 • מרגישה שעכשיו זה הזמן שלך לפרוץ בגדול עם עסק הצילום שלך
 • מרגישה שאת מסוגלת להתחייב לתהליך אינטנסיבי שבסופו יביא אותך ליעד שאת שואפת להגיע אליו

אז איך התכנית עובדת באמת?

תכנית ליווי עסקי הכוללת 8 מפגשים (4 מפגשים פרונטליים, 3 מפגשי זום ושיעור דיגיטלי אחד).

התכנית כוללת מטלות ועבודת בית עם הגשה חובה ורשימת קריאה חובה! 

צלמים שיכנסו לתכנית ולא יהיו מחוייבים לתהליך לא יוכלו להמשיך איתנו!

המטרה שלנו היא משותפת:

ההצלחה שלך היא ההצלחה שלי!

מה יקרה לך בסוף התהליך?

תהיה לך תכנית עבודה מסודרת הכוללת: תכנית פיננסית, תמחור חבילות צילום המבוססות על הפסיכולוגיה של קבלת החלטות, תכנית שיווק מדויקת שתעזור לך לא להשתעבד לשיווק העסק שלך ועדיין שיהיה לך שיווק כמו של הגדולים. 

את הולכת להיות מותג בתחומך! בעזרת התכנים שנלמד לייצר יחד ובעזרת ההתמדה שתהיה לך בעקבות הליווי וההכוונה אין אחד שלא ידע מי את והמותג שלך יהיה אחד החזקים בעולם הצילום בתחומך.

תהיה לך קהילת עוקבים חזקה! בעזרת השיווק האורגני והממומן שתלמדי לעשות לעסק שלך הקהילה שלך תהיה חזקה ויציבה ותהפוך מהר מאוד ללקוחות משלמים!

עמידה מול מצלמה ויצירת תוכן יהיו הכי טבעיים בשבילך! הביטחון העצמי שלך יהיה גבוה בהרבה בזכות פריצת גבולות אישית והצלחה מסחררת של העסק שלך!

שיחות המכירה שלך יהיו זורמות ונעימות! את תדעי להתמודד עם כל התנגדות שתעלה, אפילו שלא תשמעי הרבה התנגדויות בזכות שיווק חזק שנעשה לך.

יהיה לך סדר פיננסי בעסק! לא עוד תקופות ״חלשות״ ו״חזקות״! תהיה לך יציבות וודאות כלכלית!

אבל הכי הכי חשוב: יהיה לך אותך!

לעסוק במה שאת אוהבת, להתפרנס מזה בצורה מדהימה, לאפשר חופש פיזי וכלכלי עבורך ועבור המשפחה שלך שווה הכל!! 

הסילבוס של התכנית:

המפגשים הפרונטליים מתקיימים בקיסריה. תחילת מפגש 10:00 סיום מפגש 15:00

בשיעור זה נציב את היעדים שלנו ונפרק אותם לגורמים ולפעולות. ניצור הסכם עבודה והצעת מחיר, נעשה חקר שוק והגדרת קהל יעד מדוייקת

נלמד כיצד השיווק משפיע על רמת המותג של העסק שלנו, נלמד מהם ערוצי השיווק השונים וכיצד להשתמש בכל אחד מהם. נבין את ההבדל בין קהל קר לחם ונלמד כיצד להפוך קהל קר לקהל חם ומשלם. נתחיל לבנות את גאנט רעיונות התוכן שלנו. אני אלמד אותך כיצד לחשוב על מה לדבר ועל מה לכתוב בקלות ובלי לשבור את הראש שעות במחשבה על איזה נושא לדבר. נלמד איך לנהל נכון את השיווק שלנו כדי לא להשתעבד וכיצד לייצר תכנים ביום אחד שיספיקו למספר חודשים קדימה ויתן לך ראש שקט. נלמד על אסטרטגיות בשיווק כדי שתפסיקי לירות באוויר בתקווה שמשהו יתפוס, ותתחילי להבין מה הדרך המדויקת שבה את צועדת במטרה להגיע ליעדים שלך.

זום לייב שבו נעבור על ההתקדמות שלכם, ניתן משוב על מטלות מהשיעור הקודם ומענה על שאלות שעולות בתהליך.

בסדנה הזאת את הולכת לשבור את כל החסמים שלך בכל מה שקשור לדיבור מול מצלמה ולחשיפה עצמית ברשתות. גם ברמה המנטלית של מה יחשבו עליי, איך אני נראית, אני מתביישת וכד׳, וגם ברמה המקצועית יותר של מה להגיד, שפת גוף, דיבור אותנטי רעיונות לנושאים שעליהם אפשר לדבר ועוד. הסדנה הזאת היא game changer עבור כל הצלמות שעברו את תכנית ההכשרה שלנו.

בשיעור זה נלמד את הגישה שלי למכירות: למכור בלי למכור. אני לא מאמינה בשיטת מכירה אגרסיבית שלוחצת את הלקוחה לסגור כאן ועכשיו ולתת לה תחושה שקרית שאם היא לא סוגרת אז המחיר יעלה או שהתאריך יתפס לה. אני מאוד מאמינה בשיח כמו עם חברה כשאני מדברת עם לקוחה שמתעניינת. אני אלמד אותך איך להתמודד באלגנטיות עם כל התנגדות שתעלה בשיחה ולהגדיל את יחס הסגירות שלך ל2 סגירות מתוך 3 פניות לפחות! בנוסף בשיעור זה נלמד על שיטה לניהול לקוחות בעזרת מערכת crm ייעודית לעסקי צילום שאופיינה ותוכננה על ידנו במיוחד עבור הצלמים והצלמות שאנחנו מלווים, במטרה לעזור לכם לנהל את הלקוחות שלכם בצורה אפקטיבית ולהגדיל את כמות הסגירות שלכם כל חודש!

במפגש זה נעבור על תכנית העבודה שנבנתה בתחילת התכנית ונפרק לגורמים את התהליכים שעברו כל אחד ואחת ממשתתפי הקורס.

במפגש זה יחולקו תעודות סיום כולל תעודות הצטיינות לצלמים ששברו שיאים בתהליך ועברו את היעדים שהציבו לעצמם בגדול! (רק אומר שבכל מחזור יש הרבה יותר מ3 אנשים כאלה… שזה מדהים!!)

השיעורים הדיגיטליים והזום נפתחים בשעה 10:00.

המפגשים הפרונטליים מתקיימים בקיסריה.

שעת התחלה: 11:00 שעת סיום 16:00

במסגרת תכנית הליווי את תקבלי תמיכה יומיומית מלאה ממני ומהצוות שלי.

את תוכלי להתייעץ איתנו ברמה היומיומית בכל שאלה שעולה לך בדרך ותקבלי משוב על כל המשימות שתידרשי לעשות במהלך השיעורים.

אין צורך לחכות למפגש פרונטלי על מנת לקבל מאיתנו מענה, אנחנו זמינים תמיד עבור הקבוצה!

אני והצוות תמיד עם יד על הדופק בכל מה שקשור להתקדמות שלך בקורס, אנחנו יכולים לראות אם סיימת לצפות בשיעור ואם ביצעת את המטלות ובמקרה שנזהה קושי של יישום מהצד שלך אנחנו נדע ליצור איתך קשר טלפוני כדי לתת לך תמיכה מעמיקה יותר במידת הצורך.

את לא לבד. אני איתך לאורך כל הדרך עד שתגיעי ליעדים שלך!

support
Young cheerful photographer

קצת עליי....

נעים מאוד, אלכס ביטון, צלמת ילדים ומשפחה 7 שנים ובשנתיים האחרונות אני גם מלווה צלמים וצלמות לשגשוג בעסק הצילום שלהן. אני אמא ל2 ילדים מקסימים: נועם בן 7 וליאן בת 3.6, נשואה לאבירם כבר 8 שנים (אבירם הוא צלם כבר 17 שנה והוא המנטור שלי והמורה שלי בעולם הצילום והעסקים) וביחד הקמנו את מרכז ההכשרה לצלמים שבו אנחנו מעניקים לצלמים ידע והכשרה בתחום הצילום האומנותי, עריכת פוטושופ וליווי עסקי לצלמים וצלמות שרוצים לפרוץ חזק עם עסק הצילום שלהם. ב5 שנים האחרונות הכשרתי בתחום המקצועי והעסקי מעל 2000 צלמים וצלמות בתחום צילום הילדים ועריכת פוטושופ אומנותית וליוויתי 50 צלמים וצלמות לעבר ההצלחה בעסק הצילום שלהם גם ברמה העסקית.

תני לי לספר לך איך הכל התחיל…

לפני 10 שנים סיימתי את התואר השני שלי בפסיכולוגיה עסקית ארגונית ועבדתי במקום עבודה עם שכר נוח ותנאים נוחים. אבל כל בוקר קמתי בתחושה שאני רוצה שהיום כבר יגמר.

לא הייתי מאושרת, הרגשתי כמו בתוך כלוב שאני לא יכולה להשתחרר ממנו. ידעתי שיש בי יותר לתת לעולם הזה מאשר לשבת במשרד מ8:00 עד 17:00 (לפעמים אפילו יותר). היום הכי מאושר בחיי (ובהמשך גם תחילת הדרך למשבר שלי) היתה לפני 6.5 שנים כשילדתי את בכורי נועם. זה היה היום שבו יצאתי לחופשת לידה ולא הייתי צריכה ללכת עוד למשרד כל בוקר.

אך עם זאת זה היה היום הראשון לתחילת המשבר הכי גדול שלי.

המחשבות על לחזור לעבודה בעוד מספר חודשים ולהשאיר את התינוק הקטן שלי במעון שאלוהים יודע מה הולך שם הביאו אותי לשקוע בדיכאון עמוק.

אחות טיפת חלב קראה לזה ״דיכאון אחרי לידה״ ואני קראתי לזה ״דיכאון קיומי״.

כי הרגשתי שעולמי חרב עליי. לא היה לי plan b. המסלול שלי היה כתוב מראש: הילד יהיה בן חצי שנה ויצטרך ללכת למסגרת ואני אהיה חייבת לחזור לעבודה שלי שמחכה לי שאחזור.

אבירם, בעלי ושותפי לעסק כיום, ראה את הקושי שלי. והציע לי משהו מאוד תמים, בלי לדעת שהמעשה שלו יהיה בעצם מה שיחזיר אותי לחיים בחזרה. הוא הציע ללמד אותי להשתמש במצלמה שלו (זוכרים- אבירם צלם כבר 17 שנה) וככה אוכל להנות עם התינוק שלנו בזמן שאני בבית וליצור לנו זכרונות טובים מהתקופה הזאת. הוא גם ציין בפניי שאומרים שיש משהו מאוד טיפולי בצילום. ואני זרמתי איתו. הייתי מוכנה לעשות הכל כדי להחזיר לעצמי את שמחת החיים שאבדה לי. מעולם לא החזקתי מצלמה ביד לפני כן והאמת שזה גם לא ממש עניין אותי. אבל הפעם הראשונה שהחזקתי מצלמה מאוד דומה לפעם ראשונה שתינוק טועם שוקולד.

הרגשתי פתאום שלמה.

כשפירסמתי בפייסבוק הפרטי שלי תמונות של נועם שצילמתי בבית ומחוץ לבית, קיבלתי פתאום כל מני הודעות מוזרות מאנשים שלא הבנתי מה הם רוצים ממני: ״את עושה גם צילומי גיל שנה?״ ״אשמח להצעת מחיר לצילומי הריון״.

והבנתי שכנראה נולדתי עם כישרון חבוי שמעולם לא ידעתי על קיומו.

וככה בזכות אנשים ערניים נולד עסק הצילום שלי.

וככה בזכות הצילום אני חזרתי לחיים.

לאור הידע האקדמי שלי בתחום הפסיכולוגיה עסקית ארגונית היה לי מאוד קל להרים את עסק הצילום שלי לאחר שהגעתי לרמת צילום טובה. לא היה לי ספק מה עליי לעשות. נעזרתי ביועצת חיצונית (צלמת שמתגוררת בארה״ב ששילמתי לה המון כסף ללוות אותי בתהליך המקצועי והעסקי כאחד) ותוך חצי שנה מהרגע שהחזקתי מצלמה לראשונה פתחתי את סדנת הפוטושופ הראשונה שלי ולאחריה הגיעו גם סדנאות צילום ילדים, סטוריטלינג וכל מה שידעתי נתתי באהבה בסדנאות שלי במטרה לעזור לצלמים לשפר את הרמה המקצועית שלהם. הביקוש היה מטורף ומצאתי את עצמי נוסעת כל שבוע למקום אחר בארץ וממלאה סדנאות מצפון ועד דרום.

לפני שנתיים חברה צלמת פנתה אליי ושאלה אותי משהו.

השאלה שלה גרמה לכמה אסימונים ליפול.

היא שאלה איך אני הצלחתי להיות צלמת כל כך עסוקה ומבוקשת? למרות שאני גרה בצפון, למרות שאני אמא ל2 ילדים ולא יוצאת לצלם כל יום.

וכשהתחלתי לספר לה מה עשיתי בדיוק הבנתי פתאום שכנראה יש פה שיטה להצלחה.

זה לא במקרה, זה שיטתי.

זה לא קורה ביום אחד אמנם, אבל הבנתי שתוך חצי שנה לכל היותר, כל צלמת שנמצאת ברמה מקצועית טובה ומעלה יכולה להביא את עסק הצילום שלה להצלחה מסחררת. זה מה שהביא אותי לפתוח מרכז הכשרה לצלמים ולהעביר את הדרך שלי הלאה.

בשנתיים האחרונות ליוויתי מעל 50 צלמים וצלמות בפיתוח עסק הצילום שלהם. השיטה שלי עובדת ומתאימה לכל עסק בצילום, בלי קשר לנישה של העסק. השיטה שלי פשוטה. מדויקת וקלה ליישום. אז אם נשארת איתי עד עכשיו, כנראה שאת מבינה שאת צריכה את האדם הנכון שיעשה לך סדר בעסק וילווה אותך בניהול העסק שלך עד שתגיעי ליעד.

אני אשמח להיות האדם הזה עבורך.

לבדיקת התאמתך לתכנית השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם